Apartmány a pokoje

Máte rádi čistotu a pohodlí? Pak se u nás budete cítit jako v bavlnce. Vyberte si z našich apartmánů a pokojů. Ve všech najdete kvalitní dřevěný nábytek podtrhující selsko-vinařskou atmosféru penzionu. Vyhráli jsme si s detaily, jako je trezor, klimatizace a vytápění a internet. A myslíme i na děti. Pouze domácí zvířata u nás nejsou vítána. Náš provoz je nekuřácký, kouření je povoleno pouze venku.

Apartmány vám pak poskytnou dostatek soukromí díky odděleným ložnicím a zároveň nabízejí možnost společně trávit čas v obývacím prostoru s kuchyňským koutem.

celkem máme k dispozici sedm čtyřlůžkových apartmánů (dvě oddělené ložnice), jeden apartmán třílůžkový (oddělené ložnice), dva třílůžkové pokoje, tři dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a tři dvoulůžkové pokoje.

Celková kapacita penzionu je 52 lůžek (9 manželských lůžek, 17 jednolůžek, 7 pohodlných rozkládacích dvoulůžek, 3 přistýlky)

Apartmány RELAX (A)

Zelená je barvou klidu, bezpečí a přírody a kombinace se dřevem to celépodtrhuje. K dispozici dva apartmány tohoto typu (A1 a A2)...

Apartmány RADOST (B)

Oranžová barva zvedá náladu. Dřevěný nábytek zintenzivňuje pocit pohodlí.Obojí jsme propojili. Užijte si to. ...

Apartmán ENERGIE (C)

Prostorný apartmán v barvách přicházejícího jara vás nabije pozitivní energií. Od ostatních čtyřlůžkových apartmánů se liší tím, že je...

Apartmány SEN (D)

Modrá barva, dřevo a balkon jsou dominantami těchto dvou apartmánů.Vyberte si severní nebo jižní variantu podle své chuti. ...

Apartmán POHODA (E)

Apartmán pro přátele nebo rodinu o dvou či třech členech v přízemípenzionu. K dispozici jeden a...

Třílůžkové pokoje 1/2

Jste tři? Objednejte si jeden ze dvou třílůžkových pokojů s výhledem doareálu penzionu. K dispo...

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou 3/4/5

Hledáte ubytování pro dva (+1)? Vyberte si z našich dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. K dispozici...

Dvoulůžkové pokoje 6/7/8

Dvoulůžkové pokoje v našem penzionu uspokojí i náročné páry a dvojice. K dispozici tři pokoje tohoto typu (P6, P7, P8)

Areál penzionuBazén, zimní zahrada, dětské hřiště, kolárna a další

Penzion je dále vybaven krytým bazénem (6x3m), zimní zahradou, dětským hřištěm, kolárnou a stylovou restaurací s kachlovými kamny, kde podáváme také několik originálních místních specialit, které neochutnáte nikde jinde, než v Hlohovci (místní speciality budeme opět nabízet od září 2016)!

V restauraci nebo vinárně je možné pořádat společenské akce jako oslavy narozenin (pro max. 50 lidí). K dispozici je cykloterasa pro 40 cyklistů, posedět ale můžete i bez kola :-)

Domácí zvířata u nás nejsou vítána, děkujeme za pochopení

Součástí penzionu je vlastní parkoviště (včetně sedmi zastřešených míst) a rozsáhlá zahrada s posezením a grilem.

Náš penzion je uzpůsoben jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuální pobyty, dále agroturistiku a školící pobyty.

Služby

Zákaz vstupu se psy
Internet
Vany na apartmánech
Klimatizace
Dětské hřiště
Krytý bazén
Restaurace - regionální speciality
TV, SAT, DVD
Zastřešené parkoviště
Dětské postýlky
Konferenční služby
Místní vína
Cyklisté vítání
Vhodné pro rodiny s dětmi i firmy
Možnost vlastního vaření
Unesco
Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za nádherný víkendový  pobyt ve vašem penzionu.Jezdíme s manželem celkem pravidelně na různé víkendové pobyty,ale tomuto se opravdu nedalo vůbec nic vytknout.Samozřejmě jsme napsali i vynikající recenzi na portál,aby se o Vašem penzionu vědělo.Napište mi prosím,zda chystáte ještě do Vánoc podobnou akci ,velice ráda bych tento poukaz koupila ještě pro dceru a zetě jako dárek.Přeji Vám mnoho spokojených zákazníku a hodně úspěchů v dalším podnikání s přáním hezkého dne
DZ
Chtěla bych vám ještě napsat, proč jsme si vybrali právě váš penzion. V  roce 2012 jsme jeli s rodinou poprvé na Moravu a sehnali jsme narychlo ubytování u vás. Pobyt byl naprosto dokonalý a Hlohovec je pro nás srdeční záležitost. Rádi bychom u vás strávili letní týden, ale vždy než se všichni dozvíme termín dovolené ze zaměstnání, je u vás obsazeno. Snad se nám to někdy podaří. Každopádně se teď do Hlohovce podíváme každý rok alespoň na jeden den a dáváme si u vás výborný oběd. Ještě jednou děkuji a přejeme celému kolektivu hodně spokojených klientů. S pozdravem DD, Chotěboř. 

DD
© 2008-2014 Moraviarest s.r.o.