Nabízené služby

Ozvláštněte si pobyt u nás. Víme, že příjemné a pohodlné bydlení je základ, je nám ale také jasné, že často chcete víc. Obraťte se na nás s jakýmkoli svým požadavkem. Uděláme pro vás, co bude v našich silách. Anebo si prohlédněte standardní akce, které zajišťujeme (od degustací a cimbálky, přes grilování a zabijačku, po masáže na pokojích a půjčení jízdních kol), a nechte se jimi inspirovat.

Co u nás zažijete

A LA CARTE.jpg
Od šéfkuchaře Adama Robenka
Čtěte více
Veprove hody.jpg
Tento víkend jsme pro Vás připravili vepřové hody!...
Čtěte více
yoga.jpg
Pod vedením zkušeného instruktora Ra.Panajotova po...
Čtěte více
massage.jpg
Sportovní, rekondiční a relaxační masáže zkušeným ...
Čtěte více
Husa-final.jpg
10. - 12. listopadu 2017 - Husí speciality a svato...
Čtěte více
Další >>

Výhodné nabídky

Bez názvu-1.jpg
Dostali jste chuť na dobré víno a zabijačkové hody...
Čtěte více
Hodovy-balicek-Final.jpg
Lednicko-valtický areál je kraj, kde si užije máma...
Čtěte více
first-minute-leto.jpg
Začínáme přijímat rezervace na letní pobyty 2018, ...
Čtěte více
Velikonoce-Final.jpg
Jižní Morava patří k vínu a víno k jižní Moravě. H...
Čtěte více
Svatomartinsky-balicek-final.jpg
Mladé moravské vino, svatomartinská husa, romantik...
Čtěte více
Další >>

Další služby

Pronájem jízdních kol

Jižní Morava je krásná, rovinatá a z bicyklu je na ní podobně hezký pohled jako z hřbetu koně. Kola si můžete zapůjčit v místní půjčovně (50m od penzionu), nebo ve Valticích, odkud Vám kola ochotně přivezou na penzion. Více info zde

Hlídání dětí

Občas je fajn dát své děti na starost někomu jinému a užít si chvilku volna. Hlídání vám po dohodě rádi domluvíme s paní učitelkou z mateřské školky.

Masáže na pokoji

Po koupeli v bazénu i pár deckách vína je masáž krásnou relaxací. Pozvěte si na pokoj profesionálního maséra, nebo využijte služeb jeho salonu (50m od penzionu). Udělá vám dobře. Masáže si domlouvejte přímo s masérem, tel.: 724 916 067

Zajišťujeme lety balonem

Ticho, romantika, pohoda... to je let balónem. Je k mání, budete-li chtít. Od nás z penzionu Usedlost pod vinohrady až do Horních Věstonic, k penzionu Balloon. Anebo obráceně. Není to levné, ale stojí to za to. Máte zájem? Ozvěte se.

Prodej lahvového vína

Co by to bylo za vinařský penzion, kdyby se v něm nedalo koupit dobré lahvové víno od vybraných regionálních vinařů? Máte zájem? Piště nebo volejte na 731 415 450 nebo moraviarest@email.cz.

Veřejné grilování

Maso a zelenina, pivo a víno, zábava a pochutnání. Všech šest ingrediencí je u nás k mání každou sobotu v červenci a srpnu. Tehdy totiž pořádáme veřejná grilování na zahradě penzionu.

© 2008-2014 Moraviarest s.r.o.
Přihlásit×